Vebitcoin sistemlerini kapattı. Thodex’ten Sonra Şimdi de Vebitcoin mi?

Vebitcoin sistemlerini kapattı

Vebitcoin sistemlerini kapattı. Geçtiğimiz Günlerde adından çokça bahsettiren Thodex Kripto borsası’ndan sonra Vebitcoin‘de sistemlerini kapatmış durumda.

Thodex skandalı sonrası gözlerin çevrildiği kripto para borsasında yeni bir gelişme yaşandı. Kripto para işlem platformu Vebitcoin faaliyetlerini durdurdu.

Thodex’in Twitter hesabından yapılan açıklamada şirketin hesaplarında büyük dalgalanmalar görüldüğü, bunun nedenlerini anlamak için işlemlerin durdurulduğu, şirketin yöneticisi Faruk Fatih Özer’in ise yurt dışı yatırımcılarla görüşmek için ülke dışına çıktığı, birkaç gün içinde Türkiye’ye dönüp adli makamlarla işbirliği yapacağı öne sürülmüştü.

BBC Türkçe‘ye konuşan Avukat Mertcan Bayraktar, sitenin 391 bin aktif kullanıcısının olduğunu, bir günde 100’den fazla şikayetçinin kendisine ulaştığını, aralarında Thodex’te 1,5 milyon TL’lik kripto parası kalan kişiler olduğunu söyledi.

Şimdi ise Vebitcoin Gündemde. 23.04.2021 Tarihinde Anasayfasında bildiri yayınlayan Vebitcoin’in geleceği, kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor. Vebitcoin’in akıbetini önümüzdeki günlerde göreceğiz.

 internet sitesinden yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

  • Son dönemde kripto para sektöründe yaşanan gelişmelerden dolayı işlemlerimizde beklenenden çok daha fazla bir yoğunluk meydana geldi.
  • Bu durumun finansal alanda şirket olarak bizi çok zorlu bir sürece sürüklediğini üzülerek belirtmek isteriz.
  • Tüm düzenlemeleri ve hak taleplerinizi gerçekleştirebilmek adına faaliyetlerimizi durdurma kararı aldık. Size en yakın sürede bilgilendirme sağlayacağız.
vebitcoin Kapandımı ? vebitcoin neden kapandı.

50 BİN LİRA SERMAYE İLE KURULDU

Muğla merkezli kripto para borsası Vebitcoin’in kurucusunun İlker Baş olduğu öğrenildi.

Ticaret sicil kayıtlarına göre Vebitcoin Teknoloji A.Ş., 50 bin lira sermaye ile kuruldu. 2020 yılında sermaye artırımına gidildi ve 1 milyon liraya yükseltildi.

Son günlerde birçok yatırımcı sosyal medya platformlarında Vebitcoin borsasından para çekme işlemlerinde problem yaşadıklarını paylaşıyordu.

Sorumluluk Reddi Beyanı :Yayınlanan bu makalede bulunan bilgiler kesin doğruluk sağlamamakla birlikte, Kullanıcılar ve takipçilerimiz , paylaşılan bilgileri ve kampanyaları iyi araştırıp analiz etmekle yükümlüdür. Paylaşmış olduğumuz içeriklerden meydana gelecek herhangi maddi, manevi kazançlar ve kayıplardan tamamen kullanıcının kendisi sorumludur. Hiç bir paylaşımımız Yatırım Tavsiyesi değeri taşımamaktadır.

Cevap Bırak

Eposta Hesabınız Gizli Kalacaktır


*