Raccoon Swap (RCO) Airdrop

Raccoon Swap Airdrop,  Raccoon ekosisteminin lansmanını kutlayan ilk 10.000 katılımcı için 1.550.000 RCO token ( ~50 $ değerinde)  .dağıtılacak.

Raccoon Swap Hakkında

RaccoonSwap Multichain Dex AMM, Binance Smart Chain ( BSC ) kapsamında yeni bir DeFi protokolüdür . Raccoon Swap Multichain Dex AMM, kullanıcının köprü modülleri kullanarak birden fazla blok zincirinden herhangi bir varlığı takas etmesine olanak tanır. Çapraz zincir köprü Özellikleri ve Hizmetleri aşağıda açıklanmıştır: 

 1. Raccoon Swap Multichain Dex AMM – Raccoon Swap, köprü modülleri kullanır. Bu sayede birden fazla blok zincirinden varlıklar arasında ticarete güç sağlamak için çapraz zincir özelliklerinden tam olarak yararlanır .
 2. Raccoon Crypto Wallet – Çeşitli varlıkları saklayın ve yönetin: BEP20, ERC20, HECO, MATIC, DOT ve daha pek çoğu eklenecek.
 3. Raccon Explorer – Raccoon Explorer, Raccoon Ecosystem’in resmi blok araştırmacısıdır . Kullanıcılar, blok zincirinin aktivitesini izleyebilir, adresleri bulabilir, işlemleri onaylayabilir ve blokları, akıllı sözleşmeleri ve tokenları görüntüleyebilir.
 4. Stake Etme Sözleşmesi – Kullanıcıların $ Raccoon tokenlerini yatırmalarına ve faiz olarak anında ödüller almalarına izin verirken, herhangi bir zamanda herhangi bir ceza olmaksızın fonların çekilmesine izin verir.
 5. İlk Ticaret Teklifi – Katılmak üzere Şartlar ve Koşullar olarak ticaret hacmine dayalı yeni tip token satış sistemi.

Raccoon Swap Airdrop’a nasıl katılırım?

Toplam Dağıtılacak Coin :1.550.000 RCO
Uygun katılımcılar:Yalnızca ilk 10.000 katılımcı
KYC :KYC Şartı Yoktur

Raccoon swap airdrop u Almak için Gereken Adımlar

Adım Adım Kılavuz ” Raccoon Swap Airdropu ”

 1. RaccoonSwap Airdrop formunu ziyaret edin . 
 2. Telegram Group & Channel’da Raccoon Swap’a katılın .
 3. Twitter’da @RaccoonSwap’i takip edin  . 
 4. Medium’da Raccoon Swap’ı takip edin . 
 5. Sabitlenen Tweet’i alıntılarla  yeniden tweetleyin ve #Raccoon #DeFi #BSC #RCO kullanın ve 3 kişiyi etiketleyin.
 6. Senin gönderin  Binance Akıllı Zincir (BEP-20) airdrop formuna cüzdan ve diğer ayrıntıları. TrustWallet’ı alternatif olarak kullanabilirsiniz . 
 7. Arkadaşlarını davet et. (İsteğe bağlı )

Sorumluluk Reddi Beyanı :Yayınlanan bu makalede bulunan bilgiler kesin doğruluk sağlamamakla birlikte, Kullanıcılar ve takipçilerimiz , paylaşılan bilgileri ve kampanyaları iyi araştırıp analiz etmekle yükümlüdür. Paylaşmış olduğumuz içeriklerden meydana gelecek herhangi maddi, manevi kazançlar ve kayıplardan tamamen kullanıcının kendisi sorumludur. Hiç bir paylaşımımız Yatırım Tavsiyesi değeri taşımamaktadır.

Cevap Bırak

Eposta Hesabınız Gizli Kalacaktır


*