Etheros(ETS) Airdrop

Etheros Airdrop yarışmasına göre 100 şanslı kazanan için 100.000 ETS jetonu ( Toplam 100.000 $ ) değerindedir .

(ETS)Etheros Hakkında:

ETS , sanal gerçeklik (VR) unsurları ile Ethereum Blockchain’e dayalı bir sosyal uygulama sağlayan bir platform biçiminde merkezi olmayan bir dünyadır  . Bu dünyada oyun oynayabilir, eğlenebilir, hayal gücünüze göre herhangi bir yerin veya şeyin sahibi ve kullanıcısı olabilir, değer yaratabilir ve kar elde edebilirsiniz. ETS, platformunun yerel para birimidir. Kullanıcılar (oyuncular), ETS jetonunu kullanarak belirli alan, yer veya nesnelerin “parçalarını” satın alır veya satar .

Airdrop’a nasıl katılabilirsiniz?

Katılım Başına CoinYarışma (Yaptığınız görevlere bağlı)
Referans Başına JetonReferans sistemi yoktur
KYC DoğrulamasıKYC Doğrulaması Gerekmez

Etheros airdrop ile güzel bir kazanç elde edebilirsiniz

Airdrop’a Katılmak İçin Neler Yapmalıyım ?

Adım Adım Kılavuz ” Etheros Airdrop Yarışması ”

  1. Etheros Airdrop  formunu ziyaret edin . 
  2. Facebook’ta Etheros’u Beğen / Takip Et . 
  3. Telegram Group & Channel’da Etheros’a katılın . 
  4. Twitter’da @EtherosIo’yu takip edin  ve sabitlenen Tweeti Retweetleyin . #Etheros #ETS hashtag’lerini kullandığınızdan emin olun ve 5 arkadaşlarını etiketleyin . Twitter Profiliniz en az 3 Aylık olmalıdır.
  5. Ethereum cüzdan adresinizi gönderin  ve formu doldurun. Daha fazla puan almak istiyorsanız, birkaç görev daha yapın. Ayrıntıları bir sonraki sayfada alacaksınız. Tüm görevleri tamamlayarak kazanma şansınızı artırın .
  6. Yarışma Sonuçları : Kazananların puanlara göre çekilişi 25/04/2021 tarihinde yapılacak ve Etheros sosyal kanallarında duyurulacak. Jetonlar bir sonraki transfer grubunda kazananlara gönderilecektir.

Sorumluluk Reddi Beyanı :Yayınlanan bu makalede bulunan bilgiler kesin doğruluk sağlamamakla birlikte, Kullanıcılar ve takipçilerimiz , paylaşılan bilgileri ve kampanyaları iyi araştırıp analiz etmekle yükümlüdür. Paylaşmış olduğumuz içeriklerden meydana gelecek herhangi maddi, manevi kazançlar ve kayıplardan tamamen kullanıcının kendisi sorumludur. Hiç bir paylaşımımız Yatırım Tavsiyesi değeri taşımamaktadır.

Cevap Bırak

Eposta Hesabınız Gizli Kalacaktır


*