Antminer nedir? Antminer S9 Ne Kadar Kazandırır?

Antminer

Antminer kripto para madenciliği yapmak için kullanılan özellikli cihazlara verilen isimdir. Farklı seriler halinde üretilen bu cihazların fiyatı da sahip oldukları özelliklere göre değişkenlik gösterir. Bu cihazları alır almaz işlem yapmaya başlayamazsınız. Öncelikle sistemi kurmalı ve hazırlıkları tamamlamalısınız. Birçok madenci cihazı, taleplerin ardından fiyatların artmasıyla piyasada bulunamaz hale gelmiştir. Ama üreticiler her geçen gün yeni mining cihazları ile kripto para madencilerine alternatifler sunmaktadır. Bütçenize ve hedefinize göre size uygun antminer cihazını tedarik ederek madencilik yapmaya başlayabilirsiniz. Cihaz kullanımında kullanıcıları en çok zorlayan konular cihazın ısınması ve artan elektrik faturaları olmaktadır. Antminer cihazını almadan önce detaylı bir hesap yapmanız kar sağlamanız açısından önemli bir konudur.

Antminer S9 Ne Kadar Kazandırır?

Antminer S9 serisinin cihazı ve bitcoin değerinin iniş çıkış durumuna göre para kazandırma düzeyi belirleniyor. Bitcoin yükseldiğinde kazancınız artıyor. Ama genel olarak bir yılda kazandığınız para iki katına çıkıyor denilebilir. Cihazın kullanımı ve avantajlarının yanında dezavantajları da mevcuttur. Elektrik, ısınma ve ses seviyesi dezavantajları arasında sayılabilir. Cihazı koyduğunuz yerde klima kullanarak ortam ısısını düşürmeniz gerekir. Elektrik sistemlerinize eklemeler yaparak sorunsuz kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda evde kullanıldığında ortalama olarak bir elektrik süpürgesinin çalışma sesini çıkardığını bilmenizde de fayda var. Antminer S9 bitcoin değerinin artışıyla size daha fazla kazanç sağlayabilir.

Antminer D3 Ne Kadar Kazanıyor?

Antminer D3 çıktığı dönemde ortalama bir haftada payback yapıyordu. Şu an üretici tarafından piyasa sunulmuyor. Güncel ürünlerle kazanç elde etmenin yolu açıktır. Yeniden stoklara girip girmeyeceği henüz bilinmiyor. Ama D3, kripto para madenciliği yapan kullanıcıların kazanç elde ettiği bir dönemin ürünü olarak bilinmektedir.

Antminer Ne İşe Yarar?

Madencilikte kripto para kazanmanın yollarının başında Antminer ve serisi cihazların kullanımı gelir. Kripto para piyasaları genel olarak her geçen yeni bir para ve sistemle kullanıcıları beklentiye sokmaktadır. Yatırımlarını değerlendirmenin yanında madencilik de yapmak isteyen kullanıcılar gelişmeleri yakından takip ederek yeni sistemlere uyum sağlamalıdır.  Ancak bu sayede yatırımlarının karşılığını almaları mümkün olur. Hem zaman hem de enerji sarf etmeden sonuç alınması mümkün olmaz.

Antminer S9 Ne Kazandırır?

Antminer S9 cihazı kullanımı ile günde 0,52 dolar ortalamasında kazanç elde etmeniz mümkündür. Genel olarak bakıldığında piyasalardaki hareketliliğe bağlı olarak kar hesabı yapılmaktadır. Birçok kişinin madencilik yapması sebebiyle başlangıçta sağladığı kar oranları günümüzde maalesef düşük olarak yorumlanmaktadır. Yine de donanım sahibi olarak mining yapma fikrine sahipseniz Antminer S9 ile ortalama bir kazanç elde etme ihtimaliniz bulunmaktadır. Bitcoin alıp satmanın kar oranı ve madencilik kar oranı değerlendirilerek adım atılması gereken bir konudur. Madencilerin önündeki en büyük engel elektrik ücretleri olduğu için belki gelecekte yeni düzenlemelerle daha avantajlı bir hale gelmesi mümkün olur.

Sorumluluk Reddi Beyanı :Yayınlanan bu makalede bulunan bilgiler kesin doğruluk sağlamamakla birlikte, Kullanıcılar ve takipçilerimiz , paylaşılan bilgileri ve kampanyaları iyi araştırıp analiz etmekle yükümlüdür. Paylaşmış olduğumuz içeriklerden meydana gelecek herhangi maddi, manevi kazançlar ve kayıplardan tamamen kullanıcının kendisi sorumludur. Hiç bir paylaşımımız Yatırım Tavsiyesi değeri taşımamaktadır.

Cevap Bırak

Eposta Hesabınız Gizli Kalacaktır


*